OCZYŚĆ SWÓJ UMYSŁ ZE SCIO

Współczesny, stresujący tryb życia powoduje nadaktywność mózgu, która skutkuje niemożnością zrelaksowania się, uwolnienia się od natarczywych myśli. To z kolei często prowadzi do stanów chronicznego zmęczenia, depresji, problemów z bezsennością i napięciem mięśniowym. Mózg jest zbytnio pobudzony i generuje nieustannie fale Beta i Gamma, które blokują możliwość odpoczynku. W stanach odprężenia nasz mózg wytwarza dużo więcej fal Alfa, które sprzyjają relaksowi. W bardzo głębokim odprężeniu przeważają fale Teta. Gdy śpimy, to najwięcej jest fal Delta. Poza falami mózgowymi wytwarzają się stałe połączenia neuronowe zwane szlakami neuronowymi. Te szlaki powodują, że nasze ciało reaguje szybciej, aniżeli nasza świadomość. Ten proces trwa nieustanie od naszego urodzenia (także w trakcie życia płodowego), tworząc wiele podświadomych wzorców zachowań. Nawet gdy je sobie uświadomimy, to trudno nam przeprogramować utrwalone szlaki neuronowe.

Gdy chcemy rozpuścić, uwolnić się od niekorzystnych dla nas wzorców, przekonań, programów, to warto skorzystać z możliwości neurofizjologicznego biofeedbacku SCIO, który notuje duże sukcesy w tym zakresie od ponad 25 lat.

SCIO pomoże uspokoić umysł rozpuszczając utrwalone szlaki neuronowe związane m.in. z :
• nieprzyswajaniem minerałów i witamin,
• wzorcami agresji, lęku i strachu,
• emocjonalnymi blokadami,
• reakcjami stresowymi,
• falami mózgowymi.

Jednocześnie SCIO stymuluje mózg do tworzenia nowych połączeń neuronowych i uczenia się przebywania w stanach Alfa i Teta. W ten sposób zostaje zredukowany stres neurofizjologiczny, a aktywowane są obszary relaksu, snu, odpoczynku, pamięci, intelektu. Gdy przejdzie się sesję np. z falami Alfa i Teta, to czuje się czystość i spokój umysłu. Wzrasta kreatywność, pojawiają się nowe pomysłu, wraca chęć do życia.

To tylko część niezwykłych możliwości SCIO w tym zakresie. Więcej na prezentacjach, telefonicznie 503 169 030 i www.scio-eductor.edu.pl #SCIO #Biorezonans #Biofeedback

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *